„BEKAS” – BIURO RACHUNKOWE RADOMSKO

      tworzą eksperci księgowi wspomagani wiedzą najlepszych w Polsce doradców podatkowych a także audytorów, prawników czy doradców personalnych. W Radomsku jesteśmy partnerem dla najważniejszych podmiotów gospodarczych – dużych, średnich i małych firm w wielu obszarach ich funkcjonowania.

 

Licencjonowane biuro rachunkowe „BEKAS” działa od 2001 roku oferując usługi księgowe. Za najwyższy cel stawiamy sobie pomoc innym w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Wiele firm zaufało nam, powierzając swoje tajemnice.

Nasze hasło to FHU BEKAS – biuro rachunkowe – marka sama w sobie!

 

W Radomsku świadczymy usługi księgowe, kompleksową obsługę (kadrowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac) dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klienci naszego biura to nie tylko małe jednoosobowe firmy ale także spółki prawa handlowego.

Każdy klient jest dla nas Klientem najważniejszym. BEKAS RADOMSKO BIURO RACHUNKOWEW biurze BEKAS możecie Państwo załatwić formalności związane z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją firmy. Zapewniamy naszym klientom doradztwo i reprezentowanie przed urzędami.